Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.06.2018 18:46:32 

Agility v Ledči nad Sázavou

Síň slávy!!

2018

Neveklov - trojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka DIS - zkouška LA2 12.místo - zkouška LA2 2.místo - zkouška LA2

 

 


2017

Hradišťko u Sadské - dvojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 2.místo - zkouška LA2 DIS - zkouška LA2
Neveklov - trojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka DIS - zkouška LA2 DIS - zkouška LA2 4.místo - zkouška LA2
Marcela Čuchalová & Airin 2.místo - zkouška SA1 3.místo - zkouška SA1 1.místo - zkouška SA1
Pňov - dvojzkoušky (oficial)
Marcela Čuchalová & Airin DIS - zkouška SA1 3.místo - zkouška SA1
Jana Pešková & Viktorka DIS - zkouška LA2 2.místo - zkouška LA2
Svítkovské hopsání (neoficiální závody)
Pavla Pajerová & Daisy 5.místo - jumping .místo - jumping
Marcela Čuchalová & Airin DIS - jumping .místo - jumping
Opatovice nad Labem - dvojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 5.místo - zkouška LA2 10.místo - zkouška LA2
Ratenice - dvojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 6.místo - zkouška LA2 9.místo - zkouška LA2
Pardubický trojboj (neoficiální závody)
Marcela Čuchalová & Airin 2.místo - jumping 7.místo - agility
Eva Prachařová & Jenny 8.místo - jumping 4.místo - agility
Čarodějnické hopsání (neoficiální závody)
Marcela Čuchalová & Airin DIS - jumping 3.místo - agility
Eva Prachařová & Jenny 4.místo - jumping 23.místo - agility
Pardubické klání (neoficiální závody)
Marcela Čuchalová & Airin 5.místo - jumping 3.místo - agility
Zuzka Zlámalíková & Dina 2.místo - jumping 4.místo - agility
Ratenice - dvojzkoušky (oficial)
Iveta Krejčová & Paul DIS - zkouška LA1 8.místo - zkouška LA1


 

 


2016

Hradišťko u Sadské - dvojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 4.místo - zkouška LA2 1.místo - zkouška LA2
Iveta Krejčová & Paul 2.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1
Ratenice - dvojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 1.místo - zkouška LA1 5.místo - zkouška LA1
Nymburk - Dušičkové hopsání (neoficiální závody)
Pavla Pajerová & Daisy 12.místo - jumping 4.místo - agility
Marcela Čuchalová & Airin 11.místo - jumping 5.místo - agility
Zuzana Zlámalíková & Dina 6.místo - jumping 6.místo - agility
Pňov - dvojzkoušky (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 4.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1
O pohár RašCUPu (součet)
Marcela Čuchalová & Airin 2.místo - součet J + A
Jana Pešková & Viktorka 1.místo - součet J + A
Ledeč nad Sázavou - RašCUP (neoficiální závody)
Marcela Čuchalová & Airin 1.místo - jumping 1.místo - agility
Aneta Sahulová & Izzie 8.místo - jumping 3.místo - agility
Pavla Pajerová & Daisy 4.místo - jumping 2.místo - agility
Eva Prachařová & Jenny 6.místo - jumping 6.místo - agility
Líba Trpišovská & Barney 7.místo - jumping DIS - agility
Zuzana Zlámalíková & Dina 8.místo - jumping 4.místo - agility
Eliška Starostová & Era 4.místo - jumping 9.místo - agility
Jana Pešková & Viktorka 2.místo - jumping 2.místo - agility
Iveta Krejčová & Paul 7.místo - jumping DIS - agility
Luboš Slavík & Astor 6.místo - jumping DIS - agility
Roudnice nad Labem - Mistrovství ČR mládeže
Aneta Launová & Týna 10.místo - hra 13.místo - agility 18.místo - jumping
Aneta Launová & Týna - družstva 42.místo - agility DIS - jumping
Jihlava - Ježkovy voči (oficial)
Jana Pešková & Viktorka 14.místo - agility 8.místo - jumping 4.místo - zkouška LA1
Svítkov - Svítkovské hopsání (neoficiální závody)
Jitka Macharáčková & Riky 4.místo - jumping 2.místo - jumping 2.místo - součty
Marcela Čuchalová & Airin 9.místo - jumping 14.místo - jumping 15.místo - součty
Třešť - Poslední prázdninový skok (oficial)
Aneta Launová & Týna 5.místo - agility 2.místo - jumping 3.místo - zkouška LA1
1.místo - součty
Jana Pešková & Viktorka 3.místo - agility 8.místo - jumping 2.místo - zkouška LA1
4.místo - součty
Iveta Sechovcová & Paul DIS - agility DIS - jumping DIS - zkouška LA1
Alena Jelínková & Scully DIS - agility DIS - jumping 6.místo - zkouška LA2
Kácov - Kácovský tuplák (oficial)
Alena Jelínková & Scully 5.místo - zkouška LA2 12.místo - jumping 23.místo - dvojice
Praha - Hloubětínské zkoušky (oficial)
Aneta Launová & Týna 14.místo - zkouška LA1 8.místo - zkouška LA1
Nymburk - Čarodějnické hopsání (neoficiální závody)
Pavla Pajerová & Daisy 9.místo - agility 10.místo - jumping
Jitka Macharáčková & Riky 2.místo - agility 2.místo - jumping
Jana Pešková & Viktorka 3.místo - agility 3.místo - jumping
Kutná Hora -  O kutnohorský groš (oficial)
Alena Jelínková & Scully DIS - zkouška LA2 17.místo - agility DIS - jumping
Iveta Sechovcová & Paul DIS - zkouška LA1 DIS - agility DIS - jumping
Všetice - Power&Speed (oficial)
Aneta Launová & Týna DIS - agility 3.místo - zkouška LA1
Heroutice - dvojzkoušky (oficial)
Alena Jelínková & Scully DIS - zkouška LA2 9.místo - zkouška LA2
Heroutice - dvojzkoušky (oficial)
Alena Jelínková & Scully 11.místo - zkouška LA2 9.místo - zkouška LA2
Aneta Launová & Týna 11.místo - zkouška LA1 5.místo - zkouška LA1

 

 


2015

Heroutice - trojzkoušky (oficial)
Slavík Luboš & Leti 1.místo - zkouška MA3 2.místo - zkouška MA3 2.místo - zkouška MA3
Nymburk - Dušičkové hopsání (neoficiální závody)
Iveta Sechovcová & Paul 11.místo - agility 3.místo - jumping
Jitka Macharáčková & Riky 5.místo - agility 7.místo - jumping
Jana Pešková & Viktorka DIS - agility 9.místo - jumping
Ratenice - O Ratenickou beranici (oficial)
Alena Jelínková & Scully DIS - jumping 19.místo - jumping
Ratenice - Doba ledová (oficial)
Slavík Luboš & Leti 1.místo - zkouška MA3 DIS - zkouška MA3
Slavík Luboš & Astor 1.místo - zkouška LA2 4.místo - zkouška LA2
Pňovské dvojzkoušky (oficial)
Alena Jelínková & Scully DIS - zkouška LA2 10.místo - zkouška LA2
Slavík Luboš & Leti 1.místo - zkouška MA3 DIS - zkouška MA3
Slavík Luboš & Astor 3.místo - zkouška LA2 DIS - zkouška LA2
Kácovský tuplák (oficial)
Alena Jelínková & Scully 4.místo - zkouška LA2 DIS - jumping 19.místo - štafeta
Slavík Luboš & Leti 1.místo - zkouška MA3 DIS - jumping  
Slavík Luboš & Astor DIS - zkouška LA2 12.místo - jumping 1.místo - štafeta
Třešť - Poslední prázdninový skok (neoficiální závody)
Pavla Pajerová & Daisy DIS - tuneliáda DIS - agility 2.místo - jumping
Jitka Macharáčková & Riky 4.místo - tuneliáda 11.místo - agility 4.místo - jumping
Iveta Sechovcová & Paul 9.místo - tuneliáda 7.místo - agility 9.místo - jumping
Praha - Horní Počernice (oficial)
Slavík Luboš & Astor DIS - zkouška LA2 DIS - zkouška LA2 3.místo - zkouška LA2
Žamberk - O pohár Fitmin (oficial)
Slavík Luboš & Leti 3.místo - agility 5.místo - jumping 1.místo - zkouška MA3
Slavík Luboš & Astor DIS - agility 1.místo - jumping 1.místo - zkouška LA2
Brno - kvalifikačky (oficial)
Slavík Luboš & Leti 21.místo - agility DIS - agility 35.místo - jumping 19.místo - jumping
Svítkov - O zlatou laťku (neoficiální závody)
Nikol Jiříková & Keysy 6.místo - jumping 4.místo - agility
Iveta Sechovcová & Paul 4.místo - jumping 3.místo - agility
Kácovský tuplák (oficial)
Alena Jelínková & Scully DIS - zkouška LA1 32.místo - jumping
NymburkCUP (oficial)
Luboš Slavík & Leti 2.místo - agility 6.místo - jumping 1.místo - zkouška MA3
Luboš Slavík & Astor  8.místo - agility 9.místo - jumping DIS - zkouška LA1
O pohár RašCUPu - součet
Alena Jelínková & Scully 3.místo - součet A + J
Luboš Slavík & Astor 1.místo - součet A + J
Ledeč n.S. - RašCUP (neoficiální závody)
Eliška Starostová & Era 4. místo - tuneliáda 8. místo - tuneliáda
Jaroslava Čechová & Daisy 9. místo - tuneliáda 10. místo - tuneliáda
Petra Hlavová & Art 5. místo - tuneliáda 5. místo - tuneliáda
Nikol Jiříková & Keysy 1.místo - jumping 2.místo - agility
Petra Blažková & Viktorka 2.místo - jumping 1.místo - agility
Iveta Sechovcová & Paul 4.místo - jumping 4.místo - agility
Jitka Macharáčková & Riky 5.místo - jumping 3.místo - agility
Alena Jelínková & Scully 2.místo - jumping 2.místo - agility
Luboš Slavík & Astor 1.místo - jumping 1.místo - agility
Luboš Slavík & Leti 1.místo - jumping 2.místo - agility
Nymburk - Čarodějnické hopsání (neoficiální závody)
Jitka Macharáčková & Riky 14.místo - jumping 12.místo - agility
Petra Blažková & Viktorka 11.místo - jumping 1.místo - agility
Iveta Sechovcová & Paul 5.místo - jumping 5.místo - agility
Nikol Jiříková & Keysy 6.místo - jumping 10.místo - agility
Děčín - kvalifikačky (oficial)
Luboš Slavík & Astor 60.místo - agility DIS - agility DIS - jumping DIS - jumping
Děčín - StartUp (oficial)
Luboš Slavík & Astor 11.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1
Praha Kyje - quatrozkoušky (oficial)
Luboš Slavík & Astor 1.místo - zkouška LA1 3.místo - zkouška LA1
Neveklov - trojzkoušky (oficial)
Luboš Slavík & Astor 2.místo - zkouška LA1 3.místo - zkouška LA1 6.místo - zkouška LA1

 



2014

Ratenice - dvojzkoušky - "O Ratenickou Beranici" (oficial)
Luboš Slavík & Astor 1.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1
Neveklov -  dvojzkoušky (oficial)
Luboš Slavík & Leti 1.místo - zkouška MA3 1.místo - zkouška MA3 4.místo - zkouška MA3
Ledeč nad Sázavou - Trick or Treat    imagevysledkova_listina_trick_or_treat.pdf
Nymburk - Dušičkové hopsání (neoficiální závody)
Alena Jelínková & Scully 7.místo - jumping 14.místo - agility
Jana Pešková & Viktorka 1.místo - jumping 5.místo - agility
Iveta Sechovcová & Paul 11.místo - jumping 7.místo - agility
Praha - Horní Počernice dvojzkoušky (oficial)
Luboš Slavík & Leti 1.místo - zkouška MA3 DIS - zkouška MA3
Liberec - Mistrovství České Republiky v agility 2014
Luboš Slavík & Leti - kategorie M DIS - agility 24.místo - jumping  
Luboš Slavík & Leti  - DRUŽSTVA 3.místo - agility 3.místo - jumping 2.místo - součty
Kácovský tuplák 2 (oficial)
Aneta Sahulová & Grimm 3.místo - zkouška LA1 2.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1
Alena Jelínková & Scully 5.místo - zkouška LA1 5.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1
Luboš Slavík & Leti 1.místo - zkouška MA3 1.místo - zkouška MA3 DIS - zkouška MA3
Nymburk - Předškolní dvojzkoušky (oficial)
Alena Jelínková & Scully 6.místo - zkouška LA1 4.místo - zkouška LA1
Nymburk - Ahoj prázdniny (neoficiální závody)
Jana Pešková & Viktorka 1.místo - jumping 2. místo - agility
Kácov - dvojzkoušky a závod dvojic (oficial)
Alena Jelínková & Scully 3.místo - zkouška LA1 7.místo - zkouška LA1 5.místo - zkouška LA1
Vysoké Mýto - Sárovecký Fin CUP (oficial)
Luboš Slavík & Leti 3.místo - agility 5.místo - jumping 1.místo - zkouška MA3
Ledeč nad Sázavou - MINI závody     imagevysledkova_listina.docx
Kácovský tuplák (oficial)
Alena Jelínková & Scully DIS - zkouška LA1 10.místo - zkouška LA1
Aneta Sahulová & Grimm 5.místo - zkouška LA1 DIS - zkouška LA1 3.místo - zkouška LA1
Luboš Slavík & Leti 2.místo - zkouška MA3 2.místo - zkouška MA3  DIS - zkouška MA3
Ondřejovské agilitění (neoficiální závody)
Jana Pešková & Viktorka 3.místo - jumping 3. místo - agility 3. místo - součet
Alena Jelínková & Scully 2.místo - jumping 1. místo - agility 1. místo - součet
Nikol Jiříková & Keysi 4.místo - jumping 4.místo - agility 4.místo - součet
Soběslav - Skočíme si s ... (oficial)
Luboš Slavík & Leti 1.místo - zkouška MA3 3.místo - zkouška MA3 1.místo - zkouška MA3
Pňovský skokan (neoficiální závody)
Jana Pešková & Viktorka 2.místo - jumping 5.místo - agility 1.místo - tuneliáda
Iveta Sechovcová & Paul 5.místo - jumping 7.místo - jumping 17.místo - tuneliáda
Alena Jelínková & Scully 15.místo - jumping 10.místo - agility 10.místo - tuneliáda
Nikol Jiříková & Keysi 9.místo - jumping 12.místo - agility 3.místo - tuneliáda
Čarodějnické hopsání (neoficiální závody)
Jana Pešková & Viktorka 2. místo - jumping 1. místo - agility
Iveta Sechovcová & Paul DIS - tuneliáda 3.místo - tuneliáda
Jarní Třeštění (neoficiální závody)
Iveta Sechovcová & Paul 3.místo - tuneliáda 2.místo - tuneliáda 2.místo - součty
Jana Pešková & Viktorka 13.místo - jumping 12.místo - jumping 10.místo - součty
Alena Jelínková & Scully 7.místo - jumping 5.místo - jumping 2.místo - součty
Neveklov -  dvojzkoušky (oficial)
Slavík Luboš & Leti 2.místo -  zkouška MA3 DIS - zkouška MA3
Hradištsko u Sadké - Hopsání u dědy Mráze (oficial)
Slavík Luboš & Leti 2. místo - agility DIS - jumping 4. místo - zkouška MA3
Horka nad Moravou - Faktor strachu (oficial)
Aneta  Sahulová & Grimm DIS - zkouška LA1 3.místo - zkouška LA1 1.místo - zkouška LA1
 

 


2013

Nymburk - "Dušičkové hopsání" (neoficiální závody)
Pavel Storož & Kája 4.místo - agility 4.místo - jumping 2.místo - součty
Aneta Sahulová & Grimm 12.místo - agility DIS - jumping zatím nespočítáno :o)
Jana Pešková & Viktorka 5.místo - tuneliáda 5.místo - tuneliáda 5.místo - součty
Ledeč nad Sázavou - klubové NEOFIKO neoficiální agility závody
imagevysledkova_listina.pdf
Sázava - Mistrovství České Republiky v agility 2013
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 25.místo - agility 39.místo - jumping 15.místo - součty
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 16.místo - agility DIS - jumping 22.místo - součty
Luboš Slavík & Leti  - DRUŽSTVA 42.místo - agility 13.místo - jumping  
Soběslav - Skočíme si s ... (oficial)
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 4.místo - zkouška MA2 3.místo - zkouška MA2
Třebíč - Podzimky- dvojzkoušky (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 2.místo - zkouška SA3 2.místo - zkouška SA3
Kácov - "Kácovský Tuplák I." (oficial)
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 4.místo - zkouška MA2 DIS - zkouška MA2 3.místo - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 2.místo - zkouška SA3 1.místo - zkouška SA3 2.místo - zkouška SA3
Ratenice - Double (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1. místo - zkouška MA3 1.místo - zkouška MA3
Soběslav - prázdninový soběskok (oficial)  
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 10.místo - agility 7.;8. místo - jumping (2x) 5.místo - zkouška SA3
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 5.místo - jumping 3.;3. - zkouška MA3 (2x)
Ratenice - trojzkoušky - "Letní párty" (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1.místo - zkouška MA2
Kácov - "Kácovský Tuplák I." (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 4; 4; 4.místo - zkouška SA3 (3x)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 2.místo - zkouška MA2 
Žamberk - letní agility závody - kvalifikačky (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S DIS - agility 18.místo - jumping
Luboš Slavík & Leti - kategorie M DIS;DIS - agility(2x) 5;6;7.- jumping (3x)
Třešť - K.A.T. cup (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 4;3.místo - agility(2x) 14;7.místo - jumping(2x) 2.místo - zkouška SA3
Martin Gall & Sára - kategorie L 1;2.místo - agility(2x) 2.místo - jumping DIS - zkouška LA3
Sezemice - "Hop sem, hop tam" (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1.místo - agility  1.místo - jumping 1.místo - zkouška MA2
Jihlava - O ježčí bodlinu  (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 10.místo - agility 12.místo - jumping 3.místo - zkouška MA2
Brno - kvalifikačky   (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 17;23.místo - agility(2x) DIS;32.místo - jumping(2x) 7;11.místo - zkouška SA3
Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky   (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 23;23.místo - agility(2x) 40;33.místo - jumping(2x) 15.místo - zkouška SA3
Třebíč - "Velikonoční beránek" (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 8.místo - agility 10.místo - jumping 2.místo - zkouška SA3
Martin Gall & Sára - kategorie L 6.místo - agility 3.místo - jumping 5.místo - zkouška LA3
Dolní Přím - Pučálka cup (oficial)
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 4.místo - zkouška MA2 4.místo - zkouška MA2
Hradec Králové - dvojzkoušky (oficial)
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 2.místo - zkouška MA2 DIS - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 4.místo - zkouška SA3 2.místo - zkouška SA3
Martin Gall & Sára - kategorie L 2.místo - zkouška LA3 3.místo - zkouška LA3
Ratenice dvojzkoušky - "Pojď mi hop" (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 2.místo - zkouška MA2 2.místo - zkouška MA2
Ratenice - "Morrisovy dvojzkoušky"(oficial)
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M DIS - zkouška MA2 5.místo - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 3.místo - zkouška SA3 2.místo - zkouška SA3
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 2.místo - zkouška MA2 2.místo - zkouška MA2

 


2012

Ratenické trojzkoušky (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1.místo - zkouška MA2 DIS - zkouška MA2 1.místo - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 1.místo- zkouška SA2 1.místo- zkouška SA2 2.místo- zkouška SA2
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M DIS - zkouška MA2 2.místo - zkouška MA2 3.místo - zkouška MA2
Martin Gall & Sára - kategorie L 1.místo - zkouška LA3 DIS - zkouška LA3 1.místo - zkouška LA3
Ratenické dvojzkoušky (oficial)
Martin Gall & Sára - kategorie L 2.místo - zkouška LA3 DIS - zkouška LA3
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 2.místo - zkouška MA2 DIS - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 2.místo- zkouška SA2 5.místo- zkouška SA2
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 1.místo - zkouška MA1 DIS - zkouška MA1
Emilův dvojskok 2012 (oficial)
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M 5. místo - zkouška MA2 DIS - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 1.místo- zkouška SA2 3.místo - zkouška SA2
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 3.místo - zkouška MA1 4.místo - zkouška MA1
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1.místo - zkouška MA2 6.místo - zkouška MA2
Třebíč - podzimky - dvojzkoušky (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S DIS - zkouška SA2 4.místo- zkouška SA2
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 1.místo - zkouška MA1 5.místo - zkouška MA1
Ratenický agi cup (oficial)
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M DIS - agility 4.místo - jumping 1.místo - zkouška MA1
Žamberk - O pohár Fitmin (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 10.místo - agility DIS - jumping 3.místo - zkouška MA1
Třešť závody agility (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 4.místo - agility 7.místo - jumping 3.místo - zkouška MA1
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 13.místo - agility 11.místo - jumping 5.místo - zkouška SA2
O pohár FITMIN (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 10.místo - agility DIS - jumping 3.místo - zkouška MA1
O Pohár PURINA PRO Plan 2012 (oficial)
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M 4.místo - agility DIS - jumping DIS - zkouška MA2
Táborský hopík - 2x dvojzkoušky  (oficial) 
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 1.místo - zkouška SA2 4.místo - zkouška SA2
Lucie Štefánková & Jumper - kategorie M 1.místo - zkouška MA1 2.místo - zkouška MA1
SIRIUS Cup (oficial)
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 11.místo - agility 10.místo - jumping 6.místo - zkouška SA2
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M 2.místo - agility  4.místo - jumping 1.místo - zkouška MA2
Agility na sladko II. (neoficiální závody)
Nikol Jiříková & Keysi - kategorie M 11. místo - agility  8.místo - jumping
Agility na sladko I. (neoficiální závody)
Nikol Jiříková & Keysi - kategorie M 8.místo - agility 8.místo - jumping
Třešť závody agility (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 10.místo - agility 8.místo - jumping 3.místo - zkouška MA1
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M DIS - agility  5.místo - jumping DIS - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S 6.místo - agility 6.místo - jumping 3.místo - zkouška SA1
Nejistá sezóna (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1.místo - agility 5.místo - jumping 2.místo - zkouška MA1
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M DIS - agility 9.místo - jumping  3.místo  - zkouška MA2
Lucie Štefánková & Otylka - kategorie S DIS - agility 16.místo - jumping 2.místo - zkouška SA1
Kutnohorský groš   (oficial)  
Luboš Slavík & Leti - kategorie M DIS - 2 x jumping 1.místo - agility
HK Opsion 24 (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 1.místo - agility 7. místo - jumping 1. místo - zkoušky MA1
HK Opsion 23 (oficial)
Luboš Slavík & Leti - kategorie M DIS - agility 4.místo- jumping 1. místo - zkoušky MA1

 


2011

Emilův dvojskok 2011 (oficial)
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M 2 x zkoušky: 1. místo celkově: 1.místo
Luboš Slavík & Leti - kategorie M 2 x zkoušky:  3.místo celkově: 3.místo
O Pohár PURINA PRO Plan 2011 (oficial)
Veronika Malimánková & Alan - kategorie M 3. místo - Agility + Jumping Zkoušky: 1.místo
O Chlumeckou tlapku (neoficiální závody)
Aneta Sahulová & Grimm - kategorie L Agility + Jumping celkový vítěz
O zlatou laťku (neoficiální závody)
Veronika Malimánková & Alda - kategorie M třikrát  1. místo - Jumping celkový vítěz
Luboš Slavík & Leti - kategorie M dvakrát 2. místo - Jumping celkově: 2.místo
Pňovský skokan (neoficiální závody)
Aneta Sahulová & Grimm - kategorie L 2. místo - Agility 4. místo - Jumping

 


2009

Neoficiální závody Svojanov
Petra Blažková & Laky - kategorie pokročilí medium 4. místo
Eva Francová & Alan - kategorie začátečníci small 5. místo
Aneta Sahulová & Grimm - kategorie začátečníci small 1. místo

 


 

 

 

TOPlist